Inauguracja Roku Akademickiego 2024/2025

W miniony piątek – 4 października 2024 r. – uroczyście zainaugurowaliśmy Rok Akademicki 2024/2025 w Centrum Nauk Sądowych Uniwersytetu Warszawskiego!

Podczas wydarzenia mieliśmy przyjemność odebrać ślubowanie od nowych studentek i studentów kryminalistyki i nauk sądowych, a także wręczyć dyplomy magisterskie absolwentom i absolwentkom rocznika 2023/2024.

Uroczystość uświetnił wykład inauguracyjny insp. Iwony Marciniak-Krawczyk, Dyrektor Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji: Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Policji jako lider innowacyjności w badaniach kryminalistycznych.

Wydarzenie zaszczycili swoją obecnością m.in. Rektor UW, prof. Zygmunt Lalak, Prorektor Uniwersytetu Warszawskiego ds. Badań, liczni przedstawiciele innych jednostek UW, Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego oraz współpracownicy i wykładowcy Centrum Nauk Sądowych.

Prócz wyżej wymienionych, podczas uroczystości mieliśmy okazję wysłuchać także wystąpień Dyrektora CNS UW, dr. Piotra Lewulisa, Kierownika Studiów Magisterskich prof. Tadeusza Tomaszewskiego oraz Przewodniczącej Rady Samorządu Studentów CNS UW mijającej kadencji p. Dominiki Kwiecień.

Teraz czas na intensywną pracę – zajęcia już ruszają pełną parą!

Quod bonum, felix, faustum fortunatumque sit!